
terugblik tour de ViS 2025
Op 16 mei was het zover: een nieuwe editie van de Tour de ViS! Wat een aantal jaar geleden begon met een leuk initiatief van onze collega Edward Lefeber om samen met ons netwerk een rondje te fietsen, groeit langzaam uit tot een jaarlijkse traditie.
Uit verschillende hoeken van het land verzamelden we ons op ons kantoor in Reeuwijk. Na een heerlijke pasta was iedereen er klaar voor en kon de tour van start. We doken met tien wielerfanaten in het wiel en reden een ronde door de Krimpenerwaard en langs de Reeuwijkse Plassen.
Klaar voor de start…
De ViS-fietstenues zaten als gegoten en er werd nog snel een groepsfoto gemaakt. Daarna werd koers gezet richting de Krimpenerwaard. Een route vol weidse uitzichten en een prachtige setting om na een drukke werkweek te ontspannen. Uiteraard was het ook een ideale gelegenheid om elkaar nog een beetje beter te leren kennen. Er stond een stevige wind wat maakte dat de gesprekjes soms ook plaats moesten maken voor lekker stevig doortrappen!
Finish
Na twee uur arriveerden we moe maar voldaan weer op kantoor, waar een welverdiend ijsje en drankje op ons wachtte. De combinatie van frisse buitenlucht, een mooie omgeving en goed gezelschap maakte het tot een heerlijke avond. We kijken met veel plezier terug op een zeer geslaagde editie van de Tour de ViS.
Ben jij er een volgende editie ook bij?